Oferta przedszkola

Przedszkole w Starym Wiśniczu jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 do godz. 16.30, oddział w Wiśniczu Małym w godz. 7:30 do godz. 15:00
___________________________________________________________________

Godziny bezpłatne w ramach, których realizowana jest "Podstawa programowa wychowania przedszkolnego" obowiązują między 8:00 - 13:00.
___________________________________________________________________
Nasze przedszkole oferuje

- dobrą opiekę, wychowanie i wszechstronny rozwój dziecka,
- przyjazną, serdeczną atmosferę,
- atrakcyjne metody nauczania, uwzględniając przy tym indywidualne podejście do każdego dziecka,
- wykształconą i ambitną kadrę pedagogiczną,
- bardzo dobre warunki lokalowe (duże słoneczne, dobrze wyposażone i estetycznie urządzone sale zajęć),
- promocję zdrowego stylu życia (zdrowa żywność, wycieczki, spacery, wyjazdy),
- współuczestnictwo rodziców w procesie wychowania dziecka,

Zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców.

ZAJĘCIA DODATKOWE:

- religia (5-6 latki)
- jęz. angielski
- zajęcia indywidualne w razie potrzeb

Ciekawą propozycją dla dzieci jest corocznie wzbogacany kalendarz imprez i uroczystości. Dzięki temu dzieci mają możliwość samodzielnej organizacji i pokazania swoich umiejętności. Na terenie przedszkola organizowane są teatrzyki, pokazy, spotkania z ciekawymi ludźmi. Nasze przedszkolaki od lat uczestniczą w wycieczkach, konkursach, przeglądach artystycznych, akcjach charytatywnych, inicjatywach promujących zdrowie, spotkaniach prewencyjnych.

Nasze przedszkole należy do Klubu Czytających Przedszkoli i uczestniczy w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Uczymy dzieci, że należy dbać o naszą planetę – prowadzimy zbiórkę nakrętek.